Notifications
Clear all

[Solved] MK3 -> MK3S upgrade - chybějící nylonová struna  

  RSS
ondraulrichu
(@ondraulrichu)
Active Member
MK3 -> MK3S upgrade - chybějící nylonová struna

Dobrý den,

vrhhl jsem se hned po ránu na upgrade MK3 to MK3S. Původní stavebnici dával dohromady kamarád a já u toho nebyl. Při demontáži jsem u kroku 5 narazil na pokyn "Vytáhněte černou nylonovou strunu a ponechte si ji. Budete ji později potřebovat.", jenže ta nikde. Krom toho jsem z obrázku usoudil, že mi nikde jen tak nevypadla (ale i tuto možnost jsem samozřejmě vyloučil hledáním). Prosím tedy o radu, jak postupovat dál (nemyslím v upgradu, návod je opět pěkný, přehledný). K čemu tato nylonová struna slouží? Kde strunu sehnat, popřípadě čím ji nahradit? Pěkný den a tisku zdar!

Best Answer by ondraulrichu:

Na technické podpoře jsem zjistil, že to není závažný problém, nicméně s doporučením, abych se při další objednávce o tomto zmínil a strunu mi zašlou. (info pro začátečníky mého rázu)

Posted : 18/06/2019 8:42 am
ondraulrichu
(@ondraulrichu)
Active Member
Topic starter answered:
RE: MK3 -> MK3S upgrade - chybějící nylonová struna

Na technické podpoře jsem zjistil, že to není závažný problém, nicméně s doporučením, abych se při další objednávce o tomto zmínil a strunu mi zašlou. (info pro začátečníky mého rázu)

Posted : 18/06/2019 12:23 pm
vladimir.s11
(@vladimir-s11)
Estimable Member
RE: MK3 -> MK3S upgrade - chybějící nylonová struna

Ta struna je tam proto aby vyztužila kabelový svazek a nesla jej. Je to filament 3 mm nylon, délka 50 cm. Jiný materiál není vhodný, nevydrží stálý pohyb a ukroutí se.

Posted : 21/06/2019 2:30 am
You liked
Share: