Notifications
Clear all

Také se pochlubím  

  RSS
Docik
(@docik)
Eminent Member
Také se pochlubím

3D tiskárnu používám hlávně k uspokojování mých sběratelských choutek. Velmi děkuji Prusa supportu, který mi nejednou vytáhl trn z paty.
můj první vlastní model, než stojany na barvy kupovat a mít je jenom na určitý druh barev, udělal jsem si vlastní na barvy které vlastním.

Stojan na štětce (Deadpool)

Držák na tužky Terminátor T - 800

poměrně jednoduchý tisk TIE fighteru

První větší záležitost - Good Samaritan

A asi zatím nejtěžší tisk, hodně se mi toho ulámalo při tisku a musel jsem pak model dořezávat a vytiskat zvlášť dané věci, hodně lepení, ale už je hotovo.
Model jsem stáhnul na myminifactory, ale přidal jsem v ZB hodně detailů podstavci aby byla soška co nejvíce podobná Sideshow Collectibles, předělal jsem ji trochu zadek, prsa, obličej. S výsledkem jsem celkem spokojen, ještě uvidím jak se mi to podaří nabarvit.

You can Find STL of my models here.

Posted : 25/05/2016 1:40 pm
jan.b2
(@jan-b2)
Eminent Member
Re: Také se pochlubím

Moc hezké, to barvení u té bouchačky je opradu výborné. Je vidět že barvit umíš perfektně. Určitě gratulace ke krásné práci.

Posted : 25/05/2016 4:36 pm
Docik
(@docik)
Eminent Member
Topic starter answered:
Re: Také se pochlubím

děkuju moc 😉 jo s tou bouchačkou jsem spokojen, koukal jsem na reference a hrál jsem si s broušením. Teď chci tu Kerriganovou zkusit airbrushem vybarvit, ale nikdy jsem to nedělal tak jsem zvědav co z toho vzejde.

You can Find STL of my models here.

Posted : 25/05/2016 8:25 pm
KeXo
 KeXo
(@kexo)
Reputable Member
Re: Také se pochlubím

NADHERNE PRACE.

_________________________________________________
user Prusa i3 MK2 (1.75mm) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posted : 26/05/2016 8:18 am
Josef Průša
(@josef-prusa)
Member Admin
Re: Také se pochlubím

WOW 😯 ! Zeptám se rovnou tady. Nechcete k nám do týmu a být fulltime tiskařem?

Founder and owner / Majitel a zakladatel
Posted : 28/05/2016 5:04 pm
Docik
(@docik)
Eminent Member
Topic starter answered:
Re: Také se pochlubím

NADHERNE PRACE.

Jsem rád že se líbí, díky 😉

WOW 😯 ! Zeptám se rovnou tady. Nechcete k nám do týmu a být fulltime tiskařem?

Dobrý den, jsem rád že se výtisky až tak líbí :), jaká je náplň práce fulltime tiskaře? To by se jednalo o pozici u Vás v Praze předpokládám ? Velmi si vážím Vaší nabídky, děkuji.

You can Find STL of my models here.

Posted : 31/05/2016 12:16 pm
Docik
(@docik)
Eminent Member
Topic starter answered:
Re: Také se pochlubím

Rozhodl jsem se, že si začnu dělat vlastní modely. Toto je přímo inspirováno designem sošky Grommashe Hellscreama od Sideshow, je to můj první model v Zbrushi, takže má určitě spoustu nedokonalostí. Nyní dělám na Arthasovi, doufám, že zde dosáhnu již lepšío výsledku.
Také jsem při tisku celkem spěchal a některé díly tiskl na detail 0.25 s celkem velkou rychlostí tisku. Navíc na starém průšovi ještě s filamentem 3mm tak ten detail není takový. Nyní mám dvě nové MK2 takže arthase chci tisknout na 0.15 a očekávám od toho lepší výsledek.

z více úhlů

A tady tomu ještě pár detailů chybí, trochu starší verze ale už jedna ze sníženým počtem polygonů - zkoušel jsem ji nějak hezky vyrenderovat.

nařezáno pro tisk. příště to chci nařezat přímo v ZB a naučit se tomu dělat zámky a klíče aby do sebe díly přesně zapadali.

Vytištěno a kompletuji
nějaké foto ze současného stavu:








A vystavený obroušený a stříknutý plničem.


You can Find STL of my models here.

Posted : 25/10/2016 12:21 pm
mikimaus
(@mikimaus)
Trusted Member
Re: Také se pochlubím

krutý!!!

Posted : 25/10/2016 4:20 pm
radek.a
(@radek-a)
Active Member
Re: Také se pochlubím

Klanim se. Modely si vytváříš sám?

Posted : 20/12/2016 8:59 am
Docik
(@docik)
Eminent Member
Topic starter answered:
Re: Také se pochlubím

Klanim se. Modely si vytváříš sám?
Děkuji všem, modely vytvářím jen některé konkrétně ten stojan na barvy a toho Hellscreama toho orka. Teď dělám na Arthasovi aka Králi Lichů.

You can Find STL of my models here.

Posted : 25/01/2017 5:19 pm
Share: